0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
J League
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
inprogress
۱۲:۳۰
Avispa Fukuoka
-
-
Yokohama F Marinos
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
Republic of Korea
K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
-
-
Ulsan Hyundai Horang-i
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۰
Incheon United FC
inprogress
۱۳:۳۰
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۲:۰۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
Venezuela
Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
Honduras
Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Cheonan City
۱
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Gyeongju Korea H&N Power
inprogress
۱۲:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Canada
Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
F.C. Ryukyu
-
-
Ventforet Kofu
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
Fagiano Okayama
۰
۰
Oita Trinita
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
۱
۱
UWA Nedlands
inprogress
۱۳:۳۰
Dianella White Eagles
۰
۱
Fremantle City FC
inprogress
۱۳:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
Hungary
U19 1st Division
Vasas Budapest U19
۲
۲
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۰۰
MTK Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۲
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
inprogress
۱۲:۴۵
Aritma Praha
۲
۱
SK Mondi Steti
inprogress
۱۲:۴۵
Mar Lazne
۱
۳
Hvezda Cheb
inprogress
۱۲:۴۵
FK Hodonín
۱
۱
Breclav
inprogress
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۴
۰
Tatran Sedlcany
inprogress
۱۳:۰۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
United States
USL League Two
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Ethiopia
Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Jeonnam Dragons
۰
۱
Ansan Greeners
inprogress
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۱:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Gottne IF
۱
۰
Kiruna FF
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
U19 League
NK Varazdin U19
۱
۳
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
Orijent 1919 U19
۰
۰
NK Inter Zapresic U19
inprogress
۱۳:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۴
۰
Bjelovar U19
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۰۰
Wollongong Wolves FC U20
۱
۰
Sydney United 58 U20
inprogress
۱۳:۰۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Peru
Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Japan
L1 League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
Bentleigh Greens U21
۰
۲
Avondale Heights U21
Finished
۱۲:۰۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Australia
Tasmania Championship
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Myanmar (W)
۱
۰
Philippines (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Poland
IV Liga
Gedania Gdansk
۰
۰
Bytovia Bytow
inprogress
۱۳:۳۰
Jaguar Gdansk
۲
۰
Arka Gdynia II
inprogress
۱۳:۳۰
Rozwoj Katowice
۱
۱
Gwarek Ornontowice
inprogress
۱۳:۳۰
Unia Oswiecim
۰
۰
Pcimianka Pcim
inprogress
۱۳:۳۰
Drukarz Warszawa
۲
۱
KS Sokol Serock
inprogress
۱۳:۳۰
Warta Zawiercie
۱
۲
KS Polonia Laziska Gorne
inprogress
۱۳:۳۰
MKS Trzebinia
۱
۲
Wislanie Jaskowice
inprogress
۱۳:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۳
Kosice U19
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Olympic
۰
۱
Adelaide City
inprogress
۱۳:۰۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Zbuzany 1953
۲
۰
FK Chlumec
inprogress
۱۲:۴۵
FK Prepere
۳
۱
Slovan Velvary
inprogress
۱۳:۰۰
Kazakhstan
2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
inprogress
۱۲:۳۰
Croatia
3. HNL
NK Tresnjevka
۲
۰
NK Udarnik Kurilovec
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens SC
۰
۰
Avondale FC
inprogress
۱۴:۱۵
Hume City
۲
۰
Altona Magic
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
El Salvador
Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
Panama
Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Logan Lightning
-
-
Queensland Lions SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Turkey
U19 Elit Ligi
Altay U19
۰
۰
Kasimpasa U19
inprogress
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۰
۰
Umraniyespor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Boluspor U19
۳
۰
Denizlispor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Eyupspor U19
۰
۱
Manisa U19
inprogress
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
inprogress
۱۳:۳۰
Balikesirspor U19
۱
۰
Genclerbirligi U19
inprogress
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۱
۰
Erzurum BB U19
inprogress
۱۳:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۱
Fenerbahce SK U19
inprogress
۱۳:۳۰
Adanaspor FK U19
۰
۱
Bandirmaspor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
SK Rakovnik
۰
۲
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۲:۴۵
Loko Vltavin
۱
۱
Sokol Hostoun
inprogress
۱۲:۴۵
Czech Republic
5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۴
۰
FC Ivancice
inprogress
۱۲:۴۵
Australia
Victoria State League 1
Fitzroy City
۱
۰
Richmond SC
inprogress
۱۲:۴۵
Australia
South Australia Cup Women
Metro United (W)
۵
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
inprogress
۱۳:۰۰
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۰
Flinders United (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Malaysia
Liga M3
Kijang Rangers FC
۰
۱
Tok Janggut Warriors
inprogress
۱۳:۱۵
Respect FC
۰
۱
PIB FC
inprogress
۱۳:۱۵
Portugal
Liga BPI Women
Braga (W)
-
-
Famalicao (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Pribram U19
۲
۰
Ceske Budejovice U19
inprogress
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
۰
۱
Karvina U19
inprogress
۱۳:۳۰
Sparta Prague U19
-
-
Banik Ostrava U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۵
Slavia Prague U19
۲
۱
Mlada Boleslav U19
inprogress
۱۳:۳۰
India
Delhi Senior Division
Goodwill FC
۱
۰
Victory FC
inprogress
۱۳:۳۰
Romania
Liga 2
FC Brasov
۰
۰
ASU Politehnica Timisoara
inprogress
۱۴:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
GVI
-
-
B 1908
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Mongolia
Premier League
Khaan Khuns Erchim
۱۱
۱
BCH Lions
Finished
۱۲:۳۰
Portugal
U19 Championship
Rio Ave U19
-
-
Sporting Lisbon U19
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Caboolture
۱
۲
Western Pride
inprogress
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
-
-
Magpies Crusaders United
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
United States
NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
Australia
New South Wales League One
Hills United Brumbies
۲
۶
St George City FA
Finished
۱۲:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۵
۱
Blacktown Spartans
inprogress
۱۳:۳۰
Northern Tigers
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles
inprogress
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۰
۱
NWS Spirit
inprogress
۱۳:۳۰
St. George Saints
۰
۱
Central Coast Mariners Academy NPL
inprogress
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Hakoah Sydney City East
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Australia
A-League
Melbourne Victory
۱
۴
Western United
Finished
۱۱:۴۵
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
Brazil
Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
Nepal
C Division
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Russia
FNL
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
Finished
۱۱:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۱
FK Spartak Moscow II
inprogress
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Chuncheon FC
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL Victoria Women
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۰
۰
FV Emerging (W)
inprogress
۰۹:۳۰
Australia
NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
Poland
Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
۱
۱
Tarnovia Tarnow (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw (W)
-
-
Bydgoszcz (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Serbia
U19 League
FK Rad Belgrade U19
۲
۱
Vojvodina U19
inprogress
۱۳:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Chertanovo Moscow (W)
۰
۱
Zvezda 2005 Perm (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۰
Lion City Sailors FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Lithuania
II Lyga
Dainava II
-
-
FK Utenis Utena
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Lithuania
U19 League
FK Babrungas U19
-
-
FK Panevezys U19
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Algeria
U21 League 1
MO Constantine U21
-
-
CA Bordj Bou Arreridj U21
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
-
-
JSM Skikda U21
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
ASM Oran U21
-
-
SKAF Khemis Miliana U21
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
CA Batna U21
-
-
IRB Lakhdaria U21
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
WA Boufarik U21
-
-
GC Mascara U21
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
MC El Eulma U21
-
-
AS Ain M'lila U21
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Qviding FIF
-
-
Falkenbergs FF
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Bangladesh
Championship League
Azampur FC Uttara
-
-
Wari Club
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
-
-
Gazovik 2 Orenburg
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
Vysocina Jihlava B
۰
۱
FC Viktoria Otrokovice
inprogress
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۰
۱
Uhersky
inprogress
۱۲:۴۵
FC Slovan Rosice
۱
۰
FC Hlucin
inprogress
۱۲:۴۵
Australia
Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۳:۳۰
Univ. Queensland
۰
۰
Newmarket
Finished
۱۳:۴۵
Japan
L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
-
-
FK Kaluga
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۸
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
Kenya
League Women
Ulinzi Starlets (W)
۴
۰
Kisumu All Starlets (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۴
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
Marconi Stallions
۰
۰
Sutherland Shire Sharks
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۱
۸
Preston Lions (W)
inprogress
۱۱:۴۵
Australia
NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
World
Friendly Club Matches
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
New Zealand
Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
United States
USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید